+98 21 71186 Info@robin.travel

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود
+98 21 71186 Info@robin.travel

ورود

ثبت نام

هنگامی که شما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، قادر به پیگیری وضعیت پرداخت، پیگیری تایید خواهید بود و شما همچنین در پایان تور می امتیاز خود را ثبت کنید.
نام کاربری*
رمز عبور*
تکرار رمز عبور*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* ایجاد یک حساب کاربری به معنی پذیرششرایط استفاده از خدمات ما و سیاست حفظ اسرار است.

در حال حاضر عضو هستید؟

ورود

کانادا

وقت سفارت کانادا

برای شناخت نحوه گرفتن وقت سفارت کانادا باید بدانید که اگر متقاضی سفر به کشور کانادا هستید، باید بدانید که گرفتن وقت این سفارت به منظور مصاحبه نمی باشد، بلکه فقط به منظور انگشت نگاری و ثبت هویت شماست، پس مهم ترین چیز کامل و بی نقص بودن مدارک به شمار می رود.

 

زیرا ملاک اصلی برای اکسپت ( قبول کردن ) یا ریجکت شدن ( رد کردن ) درخواست شما مدارک شماست! مدارک ارسالی باید کامل، دقیق، بروز و گویای کامل وضیعت فرد متقاضی باشد و افسر ویزا را متقاعد نماید که شخص متقاضی واجد شرایط ویزا کانادا است. هم چنین این کشور در حال حاضر در ایران سفارتخانه ندارد و ایرانیان متقاضی می بایست برای انگشت نگاری و ثبت هویت خود از یکی از سفارتخانه های این کشور در یکی از شهرهای آنکارا، استانبول، دبی، ابوذبی یا باکو وقت بگیرند.

 

فرایند اخذ وقت سفارت کانادا

۱) درخواست حضوری ثبت نام ویزا کانادا

در این روش متقاضی پس از آماده کردن و پرکردن فرم های ثبت نام می تواند به یکی از سفارتخانه های کانادا مراجعه کرده و مدارک خود را جهت ثبت نام تحویل دهد.

 

در این روش ثبت نام وجه واریزی سفارت باید از طریق یکی از شعب بانک گارانتی در ترکیه واریز شود و فیش واریزی ضمیمه ی مدارک باشد.

 

پس از انجام امور ثبت نام و انگشت نگاری، متقاضی یک شماره از کارگزاری سفارت دریافت کرده و پیگیری های بعدی از طریق همین کد صورت می گیرد. در این حالت جواب ویزای متقاضی از طریق ایمیل برای او ارسال می گردد.

 

جهت درخواست وقت سفارت کانادا به صورت حضوری، شخص باید برای انجام انگشت نگاری و تحویل مدارک خود، به سفارت کانادا مراجعه کند و امکان ارسال مدارک وجود ندارد.

 

لازم است بدانید که انجام این کار حداکثر ۱ ساعت طول می کشد و پس از تحویل مدارک، سفارت پاسپورت را به شما بازگردانده و تا آماده شدن جواب ویزا می توانید به ایران بازگردید.

 

۲) درخواست آنلاین ثبت نام ویزا کانادا

درخواست آنلاین وقت سفارت کانادا هم کاملاً شبیه به درخواست حضوری می باشد و تنها فرقشان این است که در درخواست های آنلاین به جای اینکه متقاضی مدارک خود را به صورت دستی تحویل سفارت دهد، به صورت آنلاین آن ها را در سایت رسمی سفارت کانادا آپلود می کند.

 

پس از تکمیل مراحل ثبت نام به صورت آنلاین، شخص تا ۳۰ روز زمان دارد که برای انجام انگشت نگاری به یکی از مراکز وک مراجعه کند و مراحل ثبت نام را به پایان برساند و منتظر جواب بررسی درخواست ویزا بماند.

 

فرآیند وقت سفارش از کانادا در آژانس رابین تراول به علت داشتن مزایا نسبت به روش کاغذی به صورت آنلاین انجام می شود.

 

ابتدا باید ترجمه ی تمامی مدارک مورد نیاز طبق چک لیست را برای ما ارسال کنید. پس از یک هفته تا ده روز ثبت نام شما در سفارت مورد نظر انجام می شود و پرینت کانفیرم به شما داده می شود، پس از آن حداکثر یک ماه مهلت دارید تا برای انگشت نگاری به یکی از سفارت خانه های کانادا در زمان دلخواه خود مراجعه کنید.

 

مزایای روش آنلاین به روش کاغذی یا دستی

در روش آنلاین اگر در مدارک شما ایراد یا نقصی وجود داشته باشد، این فرصت به شما داده می شود تا مدارک خود را کامل و یا تصحیح نمایید، اما اگر نحوه ی درخواست ویزای شما به صورت کاغذی یا دستی باشد، چنین فرصتی را ندارید و در صورت وجود کوچک ترین مشکل یا خطا ریجکت می شوید. در روش آنلاین جواب درخواست شما بسیار زودتر از روش کاغذی اعلام خواهد شد.

 

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت کانادا

مدارک شناسایی: پاسپورت جدید با حداقل یک سال اعتبار، کپی تمام صفحات پاسپورت و پاسپورت های قدیمی

ترجمه ی شناسنامه، عکس رنگی ۴*۳ با زمینه روشن

مدارک دارایی: اسناد منگوله دار یا غیر منگوله دار مانند مبایعه نامه، قرارداد پیش خرید و …، گواهی بانکی از حساب های سپرده و … گردش حساب سه ماهه و یا شش ماهه

Application formتکمیل و تایید فرم درخواست ویزا

Family informationتکمیل فرم اطلاعات خانوادگی

گواهیهای اشتغال به تحصیل یا کار ( در صورت وجود )

مدارک کاری متقاضی: گواهی اشتغال به کار، فیش حقوقی، حکم کارگزینی، فیش بازتشستگی، حکم بازنشستگی و…

مدارک دعوت کننده، در صورت وجود شامل: دعوتنامه با تاریخ و امضا، نام کامل، تاریخ تولد، آدرس و شماره تلفن فرد، نسبت شخص با شما، کپی کارت اقامت دعوت کننده، سند ملکی و گواهی کاری دعوت کننده و  …

رزرو هتل وبلیط ( اختیاری )

ترجمه سند ازدواج ( اختیاری )

لازم به ذکر است که تمامی مدارک فارسی که به سفارت تحویل می دهید، باید از طریق دارالترجمە ی رسمی ترجمه شوند و مورد تایید دادگستری باشند.

 

نکات مهم درباره ی تکمیل مدارک

 

مدارک شما به طور کلی باید نشانگر برگشت شما به ایران باشد. باید افسر مربوطه را متقاعد کنید که در موقع مقرر کانادا را ترک خواهید کرد.

باید نشان دهید که توان مالی لازم را برای هزینه های مربوط به سفر و مدت زمان اقامت در کانادا را دارید.

فرد قانون مندی هستید و سوابق جنایی ندارید.

در صورت نیاز معاینات پزشکی را انجام دهید.

توجه داشته باشید که هرچه مدارک شما کامل تر باشد شانس پذیرش بیشتر می شود.

گرفتن وقت از سفارت کانادا از ترکیه

کارگزار سفارت کانادا در ترکیه شرکت VAC می باشد. لازم است بدانید از نظر بهتر ویزا دادن هیچ فرقی بین درخواست های آنکارا و استانبول نیست، زیرا تنها یک کنسولگری در مورد درخواست ها تصمیم گیری می کند.

 

هیچ فرقی بین درخواست روادید کانادا از آنکارا و استانبول وجود ندارد ولی بدلیل نبود پرواز روزانه برای آنکارا، متقاضیان حداقل ۲ شب و ۳ روز باید در آنکارا اقامت داشته باشند، در صورتی که انجام کارهای درخواست روادید شما حداکثر یک ساعت تمام می شود.

 

لازم به ذکر است که پرواز تهران به استانبول و استانبول به تهران در یک روز وجود دارد و متقاضیان صبح وارد استانبول می شوند و همان شب می توانند به ایران بازگردند، پس استانبول گزینه هوشمندانه تری نسبت به آنکارا می باشد.

 

متقاضیان پس از ثبت نام، برای راهنمایی های بیشتر تماس حاصل نمایند.